O nas

Monika Leśniewska

Magister fizjoterapii, specjalizuje się w leczeniu rwy kulszowej, masażu relaksacyjnym, masażu dłoni, twarzy. Pracuje w naszym gabinecie sześć lat. Zdobywa ciągłe doświadczenie z zakresu zabiegów fizykoterapii. Wykonuje min. terapię skojarzoną, fale uderzeniową.

Maciej Nowakowski

Mgr fizjoterapii,chiropraktyk,absolwent radomskiej medycznej szkoły policealnej „Medyk” na kierunku technik masażysta, 6 lat praktyki w zawodzie .Ukończony kurs mobilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa w ostrych stanach rwy kulszowej .

Łukasz Rejmer

Mgr fizjoterapii, chiropraktyk, absolwent radomskiego „medyka” i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, 17 lat praktyki w zawodzie.

Oleksandr Svystun

Mgr fizjoterapii, chiropraktyk, specjalizuje się w leczeniu rwy kulszowej, masażu relaksacyjnym, wykonuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, terapię skojarzoną, fale uderzeniową. Pracuje w naszym gabinecie 2 lata.

Urszula Tom

Magister fizjoterapii i neurorehabilitacji. Wraz ze swoją ekipą fizjoterapeutów zapraszam serdecznie do gabinetu numer 1, która oprócz dużej wiedzy medycznej, otwiera serca do pacjentów. Dziękujemy za wybór i zaufanie.

Współzałożycielami gabinetów fizjoterapii przy ul. Żeromskiego 49 są Urszula Tom i Vadym Gorshkov.